Promocja czytelnictwa Promocja czytelnictwa
Nowości biblioteczne:
Słowo jest w człowieku Siedem supełków SHOWMAN czyli spowiedź świra Okrutny szczyt

O finansach...w bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kożuchów – Wypożyczalnia dla Dorosłych zaprasza mieszkańców gminy do udziału w projekcie „O finansach w bibliotece”. Nasza oferta skierowana jest głównie dla osób w wieku 50+, które chciałyby zdobyć informacje dotyczące planowania wydatków i gospodarowania budżetem domowym, o działaniu banków ich produktach ( e-bankowości, lokatach, kredytach) i oferowanych na rynku ubezpieczeniach oraz ich świadomym wyborze. Ponadto przekazane zostaną wiadomości o zadaniach banku centralnego i wpływu NBP na nasze codzienne życie.

Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie spotkań, odpowiednio dawkowaną wiedzę, materiały szkoleniowe i udział zaproszonych specjalnie dla uczestników gości. Dodatkowym elementem towarzyszącym będzie nauka korzystania z komputera i Internetu.

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 10 lutego o godzinie 11.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki w kożuchowskim zamku.

„Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
w Kożuchowie
ul. Klasztorna 14
67-120 Kożuchów
tel/fax: (068) 355 22 58
email: dyrektor@biblioteka.kozuchow.pl