Biblioteka jako moja z tobą przestrzeń

Nasza Biblioteka to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek Gminy Kożuchów. Funkcjonujemy nie tylko jako instytucja, w której możesz wypożyczyć książki, ale też jest to miejsce spotkań, gdzie wspólnie z przyjaciółmi albo rodziną możecie korzystać z gier planszowych, kolorowanek, puzzli oraz obcować z literaturą.

Jeżeli szukacie spokojnego miejsca do nauki – również zapraszamy Was do biblioteki. Do dyspozycji mamy książki, które z pełnością wam to ułatwią.

Drodzy Rodzice czy wiecie, że możecie zapisać dziecko do biblioteki od trzeciego roku życia? Najmłodsi czytelnicy mogą się bawić i rysować przy kolorowym stoliczku, a na specjalnie przystosowanych regałach oprócz książek znajdują się zabawki i gry edukacyjne. Tu można spokojnie usiąść na dywanie i czytać książkę samodzielnie lub z rodzicem czy pełnoletnim opiekunem.