Promocja czytelnictwa Promocja czytelnictwa
Nowości biblioteczne:
Słowo jest w człowieku Siedem supełków SHOWMAN czyli spowiedź świra Okrutny szczyt

Bezpieczeństwo w sieci

Stowarzyszenie Czarna Struga przy współpracy z Biblioteką Publiczną w Kożuchowie, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Dzieci Niczyje w ramach mikrograntów „Dzień Bezpiecznego Internetu” finansowanego  ze środków The VELUX Foundations, realizuje projekt ,,Bądź bezpieczny w sieci”.
W ramach projektu zorganizowane zostaną  zajęcia edukacyjne oraz plastyczne a także ogłoszony konkurs na plakat związany z bezpiecznym korzystaniem z Internetu. (Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.scs.jelinek.org.pl).
 Wystawa prac konkursowych i wręczenie nagród laureatom zostanie zorganizowana10 .02.2012 w ramach  obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.
Dnia 23.01.2012 o godz.15.00  w Bibliotece Publicznej w Oddziale dla Dzieci odbyły się zajęcia edukacyjne poświęcone bezpieczeństwu w sieci. Prelekcję wygłosił pomysłodawca i autor  projektu, kożuchowski radny Marcin Jelinek. Prowadzący zajęcia w sposób ciekawy i przystępny dla młodych słuchaczy przedstawił problem bezpieczeństwa w sieci. Dzieci z zainteresowaniem nie tylko słuchały, ale także zadawały pytania. Dyskusja jaka rozgorzała na koniec zajęć świadczyła o tym, iż słuchacze nie tylko wysłuchali, ale także zrozumieli przedstawiony temat.
Dnia 27.01.2012 o godz.14.00 w bibliotece odbędą się zajęcia plastyczne, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
w Kożuchowie
ul. Klasztorna 14
67-120 Kożuchów
tel/fax: (068) 355 22 58
email: dyrektor@biblioteka.kozuchow.pl