Sportowy Dzień Dziecka

drukuj wyslij
Z inicjatywy pracownika filii BPMiG w Studzieńcu Joanny Małańczuk, opiekunki świetlicy socjoterapeutycznej Lucyny Magiery i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzieńcu na czele z Prezesem Pawłem Danielkiewiczem z okazji Dnia Dziecka zorganizowano sportowe rozgrywki. 2 czerwca na boisko przybyła liczna grupa, nie tylko milusińskich z rodzicami, ale i „starszych dzieci”. Dla uczestników przygotowano różnorodne sportowe konkurencje: wyścigi rzędów, rzut do celu, skakanie w workach, przeciąganie liny. Większego znaczenia nie miało, kto w jakiej dyscyplinie jest najlepszy. Najważniejsza była świetna zabawa.
Tego dnia nie zabrakło również niespodzianek. Był grill, z którego Marek Sydor – wolontariusz, serwował pyszne, pieczone kiełbaski oraz upragniony przez wszystkie łasuchy słodki poczęstunek: lody - dla ochłody i czekoladki.
Dziękujemy sponsorom: Sołtysowi Adrianowi Michalakowi, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Studzieńca Agacie Skibińskiej oraz wszystkim osobom które przyczyniły się do zorganizowania imprezy.